1

Temat: Acapella

Czy ktoś ma namiary na jakąś strone internetową gdzie można kupić ACAPELLĘ?W Rabce wypozyczyli wszystkie,a ja chciałabym mieć swoja;-))

2

Odp: Acapella

www.akme.com.pl

AKME Sp. z o.o.
02-676 Warszawa, ul. Postępu 1
Tel.+48 22 853 50 69, -70, -72,
Fax.+48 22 853 50 71
akme@akme.com.pl

Zwykle mieli na stanie, najlepiej sie skontaktować.

SERWIS mukowiscydoza (Cystic Fibrosis)
Rafał Siemiński (CF)
e-mail: poczta@muko.pl | gg: 42803

3

Odp: Acapella

Czy czteroletnie dziecko może korzystac z Acapelli?

4

Odp: Acapella

Może korzystac z Acapelli o ile nauczy się dobrze dmuchać, a może być i 10 letnie i tego nie potrafić, a może być 3 latek i juz umiec :-)

5

Odp: Acapella

Witam.Odnosnie Accapelli mam pytanie ile ona kosztuje?Mam 10-letnią córke i w tej chwili ma Cornet i nie wiem czy nie lepsza byłaby Accapella.
Pozdrawiam.

6

Odp: Acapella

jestes chora czy masz chore dziecko?

7

Odp: Acapella

Kosztuje Acapella ok. 300 zł ale jeżeili jesteś członkiem PTWM to można skorzystać z wypożaczalni z Rabki za darmo- Acapella jest nowa zapakowana w oryginalną folię - wiem bo ją mam :-)

8

Odp: Acapella

Czy zdarzyło się komuś,że Acapella się zepsuła/nie odczuwa się wibracji/ czy gdieś można naprawić?

9

Odp: Acapella

Witam .



Acapelle choice widziałem  do sprzedania  w allegro.

Pozdrawiam

10

Odp: Acapella

donna napisał/a:

Czy zdarzyło się komuś,że Acapella się zepsuła/nie odczuwa się wibracji/ czy gdieś można naprawić?

Zdarzyło nam się ,ze Acapella spadła i córka juz nie czuła wibracji, trzeba było kupić nową niestety.
Niedawno spadła ta nowa ale na szczęście nic się nie stało- trzeba niestety uważać

11

Odp: Acapella

Witam.

Proszę sprawdzić czy magnesik okrągły wewnątrz urządzania nie wypadł. Drugą  przyczyna  być żle założona biała część wibrująca.

Pozdrawiam Rafał Piliński.

Jestem fizjoterapeuta specjalizującym się w terapii oddechowej jeśli maja Państwo pytania proszę  o tel: 608 594 353 chętnie odpowiem.