Temat: Odchudzanie

Czy znacie jakieś warte polecenia suplementy diety na odchudzanie? Ja wraz z moja koleżanką wypróbowałyśmy suplementy http://weight-loss.pl/ i wiem, że to jedne z niewielu, które z czystym sumieniem mogę polecić. A co Wam pomogło. Może tez ktoś stosował te, co ja?

2

Odp: Odchudzanie

Ja bym Ci poleciła jedzenie dużej ilości owoców i ruch. Bardzo  fajnie sprawdza się biegania z rana na czczo. Wtedy po około 20 minutach organizm zaczyna spalać zgromadzony tłuszczyk.

3

Odp: Odchudzanie

Z dietą zawsze trzeba uważać, zwłaszcza, gdy na coś chorujemy. Mnie ostatnio uczulono na możliwość zakwaszenia organizmu przy nieprawidłowej diecie. Zakwaszenie organizmu pojawia się w momencie zachwiania równowagi kwasowo-zasadowej i w zaburzonym środowisku wodno-elektrolitowym, kiedy przewagę w organizmie uzyskują produkty przemiany materii. Kwasica rozwija się w wyniku zwiększonej produkcji jonów wodorowych w przemianach materii, zmniejszenia wydalania dwutlenku węgla w płucach czy zwiększenia dowozu jonów wodorowych np. w pokarmach.
Myślę że dobrze skonsultować dietę ze swoim lekarzem.
-----------------------------------
źródło http://wylecz.to/pl/choroby/endokrynolo … nizmu.html

4

Odp: Odchudzanie

Stosowałam linea, jest dość dobra. Hamuje apetyt, nie masz ochoty na słodycze, ale oprócz tego musisz się zdrowo odżywiać i uprawiać sport. Bowiem sam suplement diety nie sprawi, że schudniesz.


__________________
reklama Trójmiasto

5

Odp: Odchudzanie

Odchudzanie na biwaku.
Marzeniem tatusiów jest by wyruszyć z synem, a najlepiej z synami na szkołę przetrwania. Tak zwany Survival. To męskie obcowanie z przyrodą. Spanie na ziemi, rozpalanie ogniska, walka z dzikimi zwierzętami. Moje chłopaki by wyruszyć na dziką wyprawę korzystają ze sklepu internetowego by zakupić potrzebny sprzęt. Okazało się że jest tam wszystko. Od środków owadobójczych, poprzez magnetyczne krzesiwo. Piłka do drewna w bransoletce i przeróżny sprzęt biwakowy. Niepokoi mnie, że na takie wyprawy kupują tam prowiant. A ściślej wojskowe racje żywnościowe http://www.bron.pl/survival/racje-zywnosciowe-wojskowe .
Na opakowaniu jest napisane że są to dania  liofilizowane .
Co to są liofilizaty?