1

Temat: mrsa

Nosze MRSA mam 27 lat przekazano mi to w szpitalu. teraz lepiej urodzil mi sie dzieciak 5 tyg. za wczesno.   6 dni po urodzeniu poinformowano mnie o mrsa.  teraz mam rekawice i fartuch ale wczesniej nic. OK.. Moja kobieta karmi piersia jaki sens ma ochrona w szpitalu kiedy ona nienosi nic zadnych srodkow ostroznosci. MIESZKAMY ZYJEMY razem a to tylko wredne bakterie.Co robic? jak uniknac infekcji 2 kg nastepcy tronu. Magda karmi piersia. DAM RADE TYLKO WESPRZYJCIE INFORMACJA.

sorry brak polskich czcionek

2

Odp: mrsa

Gratuluje Juniora ! :)
A jesli chodzi o tego gronkowca, to bardzo mi przykro, ale nie mam pojęcia jak uchronić maluszka :( Ja, gdybym była na Twoim miejscu to naciskałabym pediatre żeby powiedział co masz robić.
Jeśli masz gronkowca w drogach oddechowych, to chyba maska na usta i nos jest bardziej potrzebna niż fartuch i rekawiczki.... ?
Dostajesz wankomycyne?

3

Odp: mrsa

gronkowcem z tego co mi wiadomo niezarazi sie 2 osoba  bez wnikania w wewnetrne struktury tkanki ludzkiej moja przyjaciolka ma gronkowca ale uspionego bo mialadostep do antybiotyku z usa ktory go  zblokował na jak długo niewiadomo ale badania krwi sa w normie  i iema stanu takiego jak byl
Ale tez wiem ze w warszawie umarła młoda kobieta ktora lezała w szpitalu tym samym co moja przyjaciolka  w tym samym czasie cały oddział został tam zaifekowany
postaraj sie znalezdz kontakt z kims z usa zeby mogł Ci wysłac antybiotyk on jest drogi a i niewiadomo czy zadziała jak pewnie wiesz gronkowiec sie bardzo szybko mutuje niewiadome czy antybiotyk zadziała na Ciebie pozdrawiam

4

Odp: mrsa

Niulka, a możesz dowiedzieć się o nazwę tego antybiotyku z USA? Dziękuję. Aga.

5

Odp: mrsa

wankomycyna

6

Odp: mrsa

jeszcze jest masc do nosa eliminujaca nosicelstwo  mupirocyna,tabletki  rifampicyna,linezolid,zywoksid,czasem dziala na nie biseptol.

7

Odp: mrsa

witam  pania.....na mojej galeri jest ikonka
prosze ja ibejrzec......morze by ktos z pani znajomych mi pomogl zamian
podaruje ta ikonke ....poniewarz nie moge ja sprzedac bo mnie tak
wychowano ze czeba swietos szanowac.a jestem krytycznej sytulacji
potrzebuje dzieciom odzierzy uzywanej i troszke zywnosci.....ja jestem
bardzo chora mam raka jelita grubego yna 15 lat nie pelno sprawny i
core ma 13 lat mam dokumetacjie lekarkie jezeli by cza
bylo....potrzebuje tej pomoc pilnie bo zrety zakupuje leki mam 836
zl......nawet wtej chwili nie mamy nawet chleba....a naz wojewoda
krakowski zaczymal rodzine listopad i grudzien beda wyplacac z budrzetu
nowego tak sie wypowiedzial w telewizji...i pismo przyszlo......jezeli
by ktos mog mi pomoz to ja podaruje ta ikone ,ona jest wartosciowa
powiedzial mi pan ktury ja chcial kupic ale ja nie moge sprzedac musi
mnie pani zrozumiec bo bogiem sie nie chandluje...czy nawet by ktos mog
przyjechac do nas ponia  za ta pomoc dla moich dzieci bo nawet ryby nie
beda miec na wigilie,,,,,pozdrawiam wanda Korczak/ makow podhalanski.....ja niechce za darmo zywnosci tylko w zamian zebym miala chleb i rybe dzieciom....ikonka jest na mojej galeri ...nasza klasa ....wanda korczak makow podhalanski....muj telf 517319211dziekuje

8

Odp: mrsa

MAM PYTANIE JAKIE RODZAJE MIKROBÓW NIE NALEŻĄ DO MRSA .? STRASZNIE PROSZĘ O ODPOWIEDŹ PONIEWAŻ JEST MI ONA POTRZEBNA A NIE MA TEGO W ŻADNYM PODRĘCZNIKU..;)