1

Temat: Pseudomonas aeruginosa

Witam
Prosze o pomoc w sprawie mojej mamy.Posiada ona rane nad kostką prawej nogi która nie chce się goic,jest to rana otwarta która powstała 3-mce temu.Po kilku wizytach u lekarza nie jest w stanie pomóc.Zostały wykonane badania wymaz z rany i wynik to Pseudomonas aeruginosa.Proszę o pomoc gdzie można sie zgłosic aby wyleczyc tą rane,nadmieniam że mama mieszka w województwie opolskim

2

Odp: Pseudomonas aeruginosa

Myślę,że może pomoże instytut we Wrocławiu który leczy fagami. Kiedyś się tym interesowałam bo chciałam pomóc córce chorej na mukowiscydozę jednak sądzę,że na takie rany jak u Pana Mamy bakteriofagi to będzie właśnie to :-)

3

Odp: Pseudomonas aeruginosa

Witam
Bardzo dziękuje za informacje.Jeżeli nie sprawi to pani kłopotu to mogłaby mi pani podac adres.
Jeszcze raz dziękuję

4

Odp: Pseudomonas aeruginosa

Dr. Beata Weber-Dąbrowska
                          Instytut Immunologii i Terapii Doświadczalnej PAN
                          ul.R.Weigla 12, 53-114 Wrocław
                          tel: 071 337-11-72 wew.189
                          e-mail: weber@iitd.pan.wroc.pl

5

Odp: Pseudomonas aeruginosa

szwecka firma wypuściła na rynek opatrunki na tą bakterię.nazywa się to SORBACKT.
nie są tanie ale skuteczne.Zyczę powodzenia.

6

Odp: Pseudomonas aeruginosa

Bogdan napisał/a:

Witam
Prosze o pomoc w sprawie mojej mamy.Posiada ona rane nad kostką prawej nogi która nie chce się goic,jest to rana otwarta która powstała 3-mce temu.Po kilku wizytach u lekarza nie jest w stanie pomóc.Zostały wykonane badania wymaz z rany i wynik to Pseudomonas aeruginosa.Proszę o pomoc gdzie można sie zgłosic aby wyleczyc tą rane,nadmieniam że mama mieszka w województwie opolskim

WITAM mam ten sam problem tylko ze na lokciu, ogolnie to bakteria jest nie uleczalna mozna ja tylko uspac u mnie prawie 2lata po uspaniu wrucilo, lecze sie w Otwocku u dr.RAKA i on napewno pomoze twojej mamie