1

Temat: PROSZĘ O POMOC

witam wszystkich bardzo serdecznie 
mam 22 lata od 7miesiąca życia mam problemy zdrowotne. charakteryzują mnie częste zapalenia oskrzeli i zatok które cięzko wyleczyć np. teraz jestem juz na trzecim antybiotyku i nic. zatoki mam cały cas obrzeknięte często z ropną wydzielina tak naprawde to nie wiem co to znaczy nie miec kataru mam go od kiedy pamietam miałam juz płukanie zatok dwa razy autoszczepionke usuwane polipy i nic. oskrzela tez nie sa w leprzym stanie ciągle męczy mnie kaszel czsami mam dusznosci. pierwsze podejrzenia muko padły w wieku 12 lat miałam wykonywane chlorki w pocie juz 4 razy wychodzily podwyzszone nawet 80! miałam badanie genetyczne które miało byc jużtylko formalnością ale ono jak napisali nie mogło ani potwierdzic ani wykluczyć muko i tu zaczynaja się schody byłam już w niejednym szpitalu i sanatorium i choc mam wszystkie objawy i nawet leki praktycznie porównywalme te same i choć gdy jestem w szpitalu nawet dochodziło do tego ze przedstawiali mnie jako muko tylko nikt nie może mi tego napisac bo choc mówia ze wszystko wskazuje na tak niejasny wynik genetyczny sprawia iz nie moga tego stanowczo stwierdzic ani wykluczyc i tak to trwa i ostatnio juz po raz kolejny mam tego dosc!! z waszej strony dowiedziałam się róniez ze duża ilość ślzu w układzie płciowym tez jest za muko również nigdy nie miałam reglarnej miesiaczki czasami nie mam pół roku i dłużej nigdy o tym nie móiłam lekarzowi i nie byłam u ginekologa!!! czy to może mieć dze znaczenie potwierdzające??? proszę o pomoc

2

Odp: PROSZĘ O POMOC

Witaj! Twoj list przeczytalam calkowicie przypadkowo, gdy szukalam literatury na temat mukowiscydozy. Przyznam Ci sie, ze czytalam Twoja wypowiedz z niedowierzaniem. Pracuje w osrodku, ktory zajmuje sie miedzy innymi leczeniem mukowiscydozy. Trafiaja do nas (Instytut Gruzlicy i Chorob Pluc w Warszawie) chorzy z calej Polski. Postaraj sie o skierowanie do naszego osrodka - na pewno uzyskasz pomoc. Pozdrawiam

3

Odp: PROSZĘ O POMOC

MM gdybyś mogła dać jakiś adres telefon byłabym wdzięczna już brak mi na to wszystko sił pozdrawiam i z góry dziękuję