Temat: Prawo Jazdy

Witam. Mam do Was pytanko odnośnie Prawa Jazdy ?? Posiadacie ?? Na ile ?? Mieliście z nim problemy ?? Bo otóż ja jakiś czas temu zaczełam się "ubiegać", zwykły lekarz orzecznik wysłał mnie do specjalnego ośrodka, gdzie orzekają zdoloność niepełnosprawnych. Poszłam tam spokojna, pewna że dostane, na 3 lata , i co się okazało ?? Zapłaciłam 70 zł a lekarz do mnie , zebym napsiała odwołanie do Instytutu Medycyny Wsi, bo on nie może wyrazić zgody . . . Od stycznia mam orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawości, ze względu na mykobakteriozę, teraz mój stan zdrowia jest lepszy a orzeczenie mi chyba wszystko psuje. No ale do tematu wracam. W tym Instytucie mialam robione przeróżne spirometrie, testy marszu i inne :/ Wypadłam dobrze, bo wtedy akurat miałam okres duszności, ale tam sie tego pozbyłam. Ogólnie saturacje mam bardzo dobrą 98, przy wyilku spada ponizej 90, czasem 80. Spiro mam średnie bo 40 z kawałkiem, nie pamiętam dokładnie. I pewien stary doktor[głowny orzecznik] w gabinecie powiedzial mi ze dostanę na 5 lat , pozniej doszedł do wniosku że na 3. Byłam zachwycona, cala w skowronkach wrocilam do szpitala, bo akurat mialam przepustkę. A ostatnio otrzymałam tą informację na piśmie. Troszkę się różniła... Nie dostałąm wogóle, bo są przeciwskazania zdrowotne . . . I kolejne badanie mam w kwietniu.. A dziwnym trafem orzeczenie mi sie konczy pod koniec marca. Napiszcie jak było w Waszych przypadkach. Pozdrawiam :*

2

Odp: Prawo Jazdy

u mnie nie bylo zadnego problemu z dostaniem orzecznia na prawo jazdy i dostalam je na okres nie okreslony....