1

Temat: renta...

hej mam prośbe do wszystkich którzy to czytają. Bede teraz stawała na komisje o rente i słyszałam że można dodać ogólną informacje o mukowiscydozie...chciałabym wiedzieć nieco więcej, jeśli ktoś tak zrobił albo wie o co chodzi niech do mnie napisze

2

Odp: renta...

no..ja niewiem..ale to zajebisty pomysł bo ja byłam i przydzielili mi tylko na 1 rok matoły niedorobione..wiec chyba weź wszystko co mozesz..bo te tempaki to uczyc sie powinny...niewiem o co kaman ze muko do roku sie da wyleczyć czy jak??strasznie sie zdenerwowałam...spytaj sie lekarza jakiegoś ale chyba bym wzieła na twoim miejscu gdybym mi to do głowy przyszło wcześniej:)

3

Odp: renta...

Mysle ,ze to dobry pomysł aby zabrac z soba ulotkę.Byłam ja z synem na komisji i pytała orzecznik kiedy zahorowal.Mojej córce odebrano rente a miała 9 lat.teraz juz doszło az do sadu najwyzszego ma przyznane adwokata i własnie wczoraj wysłałam wydruk z komputera o muko .zobaczymy co z tego wyjdzie .Powodzenia aby sie udało trzymam kciuki.pozdrawiam .

4

Odp: renta...

najwazniejsze zebys miala ze soba wszystkie dokumenty leczenia powiedziala ze 4razy dziennie robisz inhalacje ze musisz byc oklepywana ze czesto lezysz w szpitalu...ja mam 18lat i mi przyznali na 5lat rente bo to najdluzszy termin na jaki mozna przyznac rente socjalna i jeszcze cos idz na komisje z rodzicem...