1

Temat: pomożcie

moja córeczka ma 6.5 miesiąca, waży 6300g a urodziła sie 3500g.ze wzgledu na mały wzrost wagi zrobilismy jej usg jamy brzusznej, usg główki-wszystko w porządku.ale jak przez ostatni miesiac(mimo wprodzanie pokarmow stałych)przybrała tylko 100g zaczełam panikowac ze to nienormalne.ma w krwii podniesiona wartosc płytek ponad 600.chodzimy od lekarza do lekarza.dostaje enterol, smecte do jedzenia dosypuje bo ma tez luzne, smierdzace, roznej barwy stolce.w poniedziałek miała zrobione chlorki.wyszedł wynik 45.ale i tak mamy isc do poradni genetycznej.mamy załatwione(bo terminy sa na wakacje)na 13.3.ale czy to mozliwe ze mogłaby miec muko?nikt u nas w rodzinie nigdy nie chorował?czy tak moze byc?skąd by sie to wzieło.nie potrafie myslec ani funkcjonowac.tak boje sie o swoja kruszyne.jest bardzo zywa,juz pełza po podłodze i do wszystkich sie smieje.mam synka 4 latka i nie potrafie sie odnalezc w tej sytuacji.pomozcie mi

2

Odp: pomożcie

tzrymaj sie.jestesmy z toba

3

Odp: pomożcie

Wiem,że wiadomośc o muko jest bardzo smutna, ale moge Cię pocieszyć tym,że u twojego dziecka ta choroba została szybko wykryta a nie jak u mojego dziecka w wieku 5 lat. To nadzieja dla twojego dziecka. Wiem co przeżywasz . Trzymaj się cieplutko a w razie czego odezwij się :-)