1

Temat: Kreon 25000 za 3zł. !!

Witam! Właśnie podzielono sie ze mną informacją, że w Poznaniu w Aptece na Wichrowym Wzgórzu, dostępny jest Kreon 25000 za ok.3 zł. Nie mam dokładniejszych nformacji, ale postaram sie je zdobyć jak najszybciej i dam znać. A może ktoś wcześniej da radę się zorientować. Narazie pozdrawiam.

2

Odp: Kreon 25000 za 3zł. !!

Witam ponownie. Dowiadywałam się i faktycznie jest 25 opakowań Kreonu 25000 za 3,05zł. 
Kto potrzebuje niech sie spieszy!! Pozdrawiam Wszystkich gorąco!!

3

Odp: Kreon 25000 za 3zł. !!

witam mam prosbe!!chce kupic cos na mase ale nie wiem co bo kazdy mówi co innego!!!chce na to wydac ok 80zł!!

4

Odp: Kreon 25000 za 3zł. !!

witam! chcialam rowniez sie podzielic mila mam nadzieje dla was informacja. otusz Kreon ma swojego odpowiednika nazywa sie lipancrea ktory jest bezplatny i o tych samych dzialaniach jesli ktos chcialby zmienic kreon na lipancrea prosze to najpierw uzgodnic z lekarzem. pozdrawiam;)

5

Odp: Kreon 25000 za 3zł. !!

Ja już od dawna biorę Lipacree i nie widzę różnicy :) :)

6

Odp: Kreon 25000 za 3zł. !!

Ja uważam że Lipancrea jest dużo lepsza od Kreonu, bynajmniej lepiej działa na mojego synka. A to że jest za darmo to dodatkowy PLUS. Pozdrawiam

7

Odp: Kreon 25000 za 3zł. !!

Nam często powtarzano że po preparacie lipankrea występują dość czesto skutki uboczne- minowicie kolonapatia włókniejąca. stosujemy kreon juz od 5 lat i jestesmy zadowoleni , a córeczka czuje się super i efekty tez są (75 centyl waga, 90 centyl wzrost)

8 (edytowany przez Rzania 2006-08-12 11:16:47)

Odp: Kreon 25000 za 3zł. !!

Witam! To prawda, że Lipancrea jest bezpłatna, jak zauważyła to Marta, ale zapomniała dodać, że jest bardzo ważna jednostka tych enzymów. Otóż całkowitą refundację ma tylko i wyłącznie Lipancrea 16000 no i oczywiście na P (przewlekłe). Inne jednostki Lipancrea są płatne (częściowo refundowane).  Ja przeszłam z Kreonu 25000 na ten  zamiennik już 2 lata temu i toleruję ją bardzo dobrze. Nie zauważyłam żadnych niepokojących objawów. Znam osoby, które skarżyły się na bóle brzucha po Lipancrea ale nic poza tym. Pozdrawiam, Rzania.

9

Odp: Kreon 25000 za 3zł. !!

Odnośnie Kreonu 10000 - najtaniej jest w aptece " Witaminka" w Rzeszowie - sprzedają oczywiscie wysyłkowo

10

Odp: Kreon 25000 za 3zł. !!

W Rzeszowie w Aptece Witaminka Kreon 25000 jest bezpłatny od lipca 2006 roku......podobno :)

11

Odp: Kreon 25000 za 3zł. !!

witam, jeśli chodzi i Kreon, to jest Apteka w Rzeszowie - "witaminka", gdzie można go nabyć ZA DARMO, trzeba tylko wysłać wypełnioną receptę, adres apteki na www.robert-cf.yoyo.pl - na stronie głównej

12

Odp: Kreon 25000 za 3zł. !!

Wskazane strony sa nieaktywne i prosze podac adresy na forum
z powazaniem
pozdrawiam

13

Odp: Kreon 25000 za 3zł. !!

Very nice site!