1

Temat: Spełniamy marzenia...

"Do spelnienia mam marzenie.
Bez instrukcji wiem co robic.
Bo gdy tylko jest pragnienie
Nic nie moze juz przeszkodzic
Wiec pozwolcie dzieciom marzyc.
Bo coz zlego jest w marzeniach?
Wszystko moze sie przydarzyc.
A gdy marzysz, swiat sie zmienia"

Autor: Bogusia - pierwsza marzycielka Fundacji Mam Marzenie...


Wolontariusze Fundacji Mam Marzenie, którzy mieli zaszczyt spełnić marzenia prawie 400 dzieci z całej Polski wiedzą, że kto ma odwagę marzyć - ma też siłę do walki...

Wiem, że na tym forum spotyka się mnóstwo osób, które wymieniają doświadczenia, wspierają się wzajemnie, pomagają... Są też rodzice chorych dzieci, przyjaciele rodzin.. Każdy z Was może zgłosić dziecko do naszej Fundacji...

Zachęcam do odwiedzenia naszej strony www.mammarzenie.org

W celu zgłoszenia dziecka do Fundacji prosimy wypełnić ankietę zgłoszeniową: www.mammarzenie.org/papiery/AnkietaZgloszDziecka.pdf

Serdecznie pozdrawiam!
Monika - wolontariuszka Fundacji Mam Marzenie o/Trójmiasto

2

Odp: Spełniamy marzenia...

dziędobry nie da się pobrać ankiety zgłoszeniowej!!!nie mam pojęcia dlaczego.proszę o szybką odpowiedz!

3

Odp: Spełniamy marzenia...

Witam.Nie wiem dlaczego nie możesz pobrać ankiety zgłoszeniowej,u mnie idzie to bez problemu.Próbuj może się uda.Miałam to szczęście i poznałam wolontariuszy z FMM,są wspaniałymi ludzmi.Spełnili marzenie mojej córki.Zdjęcia z ich wizyty u nas na stronce www.pomocjulce.xk.pl. Pozdrawiam Fundacje Mam Marzenie.

4

Odp: Spełniamy marzenia...

Witam.Mój syn tez sciagnał ankiete zgłoszeniowa z fundacji mam mazenie .odzew był szybki na telefon i umówione spotkanie.I mazenie sie spełniło otrzymał aparat fotograficzny własnie w wtorek.Ogromna radośc moja i jego gdyz nie wiezył i tak sie odbyło ze akurat odbierałam go ze szpitala więc ucieszylismy się bo przyjechali samochodem no i prosto do Media Mark i z zakupem przywieżli do domu.Mozna napisać włsnymi słowami i wys łac na adres do Krakowa.Mozna równierz napisac do fundacji FANTAZJA.Fundacja ta bardzo intr\eresuje sie dziecmi z CF i dystrofią mięsni.Pozdrawiam.

5

Odp: Spełniamy marzenia...

Znalazłam adresy.Fundacja mam marzenie   31-028 Kraków   ul.św.Krzyża7    Fundacja Dziecięca Fantazja.ul.Kickiego1   04-373 Warszawa.

6

Odp: Spełniamy marzenia...

Ludzie może myslcie jelsi jest link z rozszeżeniem PDF  jak ten www.mammarzenie.org/papiery/AnkietaZgloszDziecka.pdf 
to tzeba sciągnoc Acrobat rider i wszystko będzie działać oto link skąd sciągnoc
http://www.download.net.pl/226/Adobe-Reader/
!.Wchodzimy na link
2.Klikamy n a pobież
3. Czekamy 10 sekund
4.Pokazujemy gdzie ma zapisać
5.instalujemy
6.wchodzimy na tom strone www.mammarzenie.org/papiery/AnkietaZgloszDziecka.pdf
5.Wsytaczy plik -> zapisz jako i gotowe drukujemy wypełaniamy i wysyłamy pa

7

Odp: Spełniamy marzenia...

Witam.Ja wyslałam ankiete zgłoszeniowa jakies 6 tygodni temu.Zrobiłam to wysyłajac przez net,nie wiem czy moja córka  ma szanse równiez i czy to trzeba wysłac normalnie nie poczta elektroniczną?