Przejdź do treści forum

Forum - SERWIS mukowiscydoza (Cystic Fibrosis)

Mukowiscydoza groźna i nieuleczalna. Rozmawiamy o mukowiscydozie. Dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.


Dodaj nową odpowiedź

Forum - SERWIS mukowiscydoza (Cystic Fibrosis) → Ogólne → brak...... → Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki

Wszystkie pola z pogrubioną etykietą muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

20

Kiedyś mi powiedział lekarz z miejscowego szpitala ,że mamy się cieszyć każdym ile się da i tak robię. Jak jest dobrze to się cieszę i robię żeby córka była szczęśliwa. Jednak też przychodza dni ciężkie i nie potrafię jej pomóc, to długo dla mnie trwa, boję się o nią wtedy bardzo, potem przechodzi ale to trwa 2 tygodnie, miesiąc. Ona ma dopiero 9 lat a co będzie dalej , przecież nie lepiej. Lekarze mnie wciąż straszą,ż ema złe wyniki itp. i powinno być co 3 m-ce w szpitalu. Teraz nie byliśmy już rok, chyba nie ma kasy w szpitalach. A tak w ogóle to mam w nosie te ich diagnozy,że jest źle , ja żyję dniem dzisiejszym i robię jak najlepiej.

19

hej Anitka-wiesz jak wspaniale brzmi to co napisałaś.
pogody ducha
pozdrawia Ela

18

Witam ja też mam syna chorego na mukowiscydozę. Błażej ma prawie 5 lat. Jak narazie jest ok, tylko taki chudziutki ciągle. Czytając wasze posty nie chcę aby mój synek dorósł najchętniej chciałabym żeby został taki jak teraz chudy ale nie cierpiący, pełny życia i nie zdawający sobie sprawy z tego wszystkiego. Boję się że pogorszy mu się a w tedy czy dam sobie radę czy on nie będzie miał mi za złe że jest chory? A was wszystkich borykających się z tą chorobą podziwiam i mam nadzieję że ja też będę miała siłe by wspierać mojego synka. Pozdrawiam Anita.

17

nie chce aby ta historia znikla z forum



chcialbym pomoc wszystkim o ile to mozliwe, piszcie moze razem cos wymyslimy ,jest teraz wiele inicjatyw i wogole


piszcie moze cos ......

16

czytajac to nie moge powstrzymac lez, same plyna , ja tez mam coreczke chora na muko i mam tez swiadomosc ze nastapi ten dzien  i wiem jedno nie jestem w stanie go przezyc bynajmniej narazie , moja coreczka ma dopiero 7 lat a nieraz jest tak ciezko widze jak cierpi, a najgorsze jest to ze nie moge jej pomoc........

15

jak mozna pomoc??
moj mail mruto@interia.pl

14

Nie mogłam tego czytac. :-( Tez mam córeczke ,która ma muko... i nie wyobrazam sobie naszej przyszłosci jaka bedzie a domyslam sie ze bedzie ....lepiej nie skonczyc. Nie moge sie z tym pogodzic ze  tak szybko trzeba odejsc pomimo odpowiednigo leczenia. Padło pytanie tutaj jak mozna pomoc innemu dzicku oczywiscie mozna ale mało kkto ma na to odwage i ochote .Niestety sami czekamy za pomoca ale jakos cisza i cisza. To jest bardzo smutne i przykre....

13

bardzo smutne basia

12

ostatnio idzie w tv rklama o malej dziewczynce chorej na mukowiscydoze
mojej siostry nikt nie zna nie poamieta
mniejsza z tym
moze inne dziecko przezyje.......
jak mozna pomoc??
jak???

11

Żaneta nie żyje juz ponad rok
przykre to brdzo
obcy nie majacy takich problemow nie zrozumia

10

pomylilem wiek siostra rok mlodsza


ich synek mialby teraz cos kolo roku



jest mi smutno

9

tak bardzo Ci współczuje..tak bardzo cieszyłam sie ze jest w ciazy..cieszyłam sie tym dzieckiem razem z nia..dlaczego tak sie stało

8

w zasadzie to nieiwem po co to [pisze ale coz ..........jest mi zle
Kacha siostra 20:32:42

wlasnie zrobilam porzadek z rzeczami po zanecie

Ja 20:32:44

jak mama?

Kacha siostra 20:32:56

jakos sie trzyma

Kacha siostra 20:33:06

juz z ksiedzem jest zalatwione

Ja 20:33:15

zdawala sobie sprawe przez ostatni miesiac

Kacha siostra 20:33:22

beda pochowani na cechowej

Ja 20:33:44

co?

Kacha siostra 20:33:54

piesze beda bo zania byla w ciazy

Kacha siostra 20:34:00

w 5 miesiacu

Ja 20:34:19

.....................

Kacha siostra 20:34:23

przez to ze byla w spiacce i przez te wszystkie leki stracila dziecko

Kacha siostra 20:34:59

maluszek bedzie razem z nia w trumnie





podwojnie zleeeeeeeeeeeeeeee

7

Ja 20:32:05

jak sie trzymacie?

Kacha siostra 20:32:22

jest ciezko

Ja 20:32:41

mi tez niejest latwo

Kacha siostra 20:32:42

wlasnie zrobilam porzadek z rzeczami po zanecie

Ja 20:32:44

jak mama?

Kacha siostra 20:32:56

jakos sie trzyma

Kacha siostra 20:33:06

juz z ksiedzem jest zalatwione

Ja 20:33:15

zdawala sobie sprawe przez ostatni miesiac

Kacha siostra 20:33:22

beda pochowani na cechowej

Ja 20:33:44

co?

Kacha siostra 20:33:54

piesze beda bo zania byla w ciazy

Kacha siostra 20:34:00

w 5 miesiacu

Ja 20:34:19

.....................

Kacha siostra 20:34:23

przez to ze byla w spiacce i przez te wszystkie leki stracila dziecko

Kacha siostra 20:34:59

maluszek bedzie razem z nia w trumnie

Ja 20:35:14

a co z michalem?

Kacha siostra 20:35:21

pogrzeb bedzie w czwartek albo piatek

Kacha siostra 20:35:30

michal zalamany

Kacha siostra 20:35:36

ale jakos sie trzyma

6

nie zdazylem sie z nia pozegnac
caly czas mam w oczach lzy




ps:chcialem przeprosic wszystkich za ten watek ,chyba pomylilem dzialy i wogole ,bylo ( i jest ) mi tak bardzo zle ze musialem jakos odreagowac.....................





tak nie powinno byc,za mloda, za ladna , za inteligetna...........przyszlosc  nie byla jej dana............tak nie powinno byc

Forum - SERWIS mukowiscydoza (Cystic Fibrosis) → Ogólne → brak...... → Dodaj nową odpowiedź