Przejdź do treści forum

Forum - SERWIS mukowiscydoza (Cystic Fibrosis)

Mukowiscydoza groźna i nieuleczalna. Rozmawiamy o mukowiscydozie. Dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.


Dodaj nową odpowiedź

Forum - SERWIS mukowiscydoza (Cystic Fibrosis) → Leczenie → Odżywki → Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki

Wszystkie pola z pogrubioną etykietą muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

27

Zapraszamy na forum www.niedajsiezjescchorobie.org/forum gdzie można podyskutować nt. problemów z normalnym odżywianiem, chudnięciem, brakiem apetytu lub zapytać eksperta o radę.

26

helsa napisał/a:

mam do sprzedania nowe nie otwierane puszki 400 g Peptamen i Clinutren Junior

aaa kontakt do mnie to helsa@wp.pl

25

mam do sprzedania nowe nie otwierane puszki 400 g Peptamen i Clinutren Junior

24

ok. 15 grudnia będę miała do odsprzedania francuskie odzywki Protein +
(napoj hiper bialkowy, hiper energetyczny (1,5 kcal/ml), bez glutenu, bez lactozy.Sposob spożywania:przeznaczony dla potrzeb żywnosciowych, odżywianie doustne osob z ryzykiem niedożywienia oraz pacjentow ktorzy wykazuja potrzebe przyrostu poziomu bialka i energii. Spozywac doustnie:2 do 3 kartonikow dzienniepic powoli)
67 euro (koszt odzywek +koszty przesyłki) 20 szt w kartonowych pudełeczkach

23

pod haslem /odzywka/ w dniu 04.14.06 napisales/as/ o odzywkach dla sportowcow, czy moglbys podac nazwy tych preparatow,ktorych uzywasz,i ktore szczegolnie lubisz. Z gfory dziekuje

22

Chciałabym gorąco polecić dla podreperowania wagi FANTOMALT. Ten praparat przepisał mi na receptę  dla mojego 7,5 miesięcznego synka dr Pogorzelski z Rabki . Efekty są rewelacyjne. W ciągu tygodnia przybrał 300g. Można go dodawać do wszystkich posiłków i napojów zarówno na ciepło jak i na zimno. Polecam,  może Wam też pomoże.

21

AXCAN PHARMA, a tu masz link do strony producenta i troche informacji o produkcie www.axcan.com/nutritioninfoscandishake.php?lang=1

20

Mozecie podac nazwe i adres firmy produkujacej skandishake - z opakowania. Znajoma szuka we Francji, ale bez nazwy firmy nic nie zrobi (w aptekach nie ma).Czy ktos jadł  francuskie białko: Protein+

19

Najprościej wpisać hasło "Kreon" do wyszukiwarki, albo poczytać troszeczkę stronę www.muko.med.pl ;) Kreon to preparat zawierający enzymy trzustkowe. Osoba, która ma chore dziecko i jakiekolwiek wątpliwości dotyczące leków czy leczenia wogóle powinna jak najwięcej pytać lekarzy :) pozdrawiam.

18

Co to jest kreon ? mom znajoma której dziecko jest chore i nie ma netu chce dla niej sprawdzać pewne informacje

17

może wiecie czy we Froncji mozna kupić skandshake i czy nie ma problemu z przewiezieniem

16

Ja nie stosowałam, chcociaż interesowałam się tematem. Podobno w W-wie w Instytucie były dzieciaki, które brały udział w jakimś programie badań tego mleczka i dostawały to za darmo od producenta. Proponuję kontakt z panią dr Sands, bo to chyba ona w jakiś sposób nadzorowała ten program. A może wypowiedzą się na forum rodzice dzieciaków, które właśnie brały udział w programie...? Z tego co wiem mleczko nie jest smaczne, ale jeśli się wcześnie zacznie podawać, może sie maluszek przyzwyczai...? Pozdrawiam.

15

Czy kto stosował mleko HUMANA CYSTILAC. Podobno kosztuje ok 150 zł (koszmarek) ale chciałabym podawać je choć raz dziennie mojemu półrocznemu synkowi (ma juz prawie dwa kilo niedowagi). Czekam na Wasze opinie
Ania

14

skandishake jest swietny, ale zawiera duzo cukru; u mojej corki ostatnio stwierdzono nietolerancje glukozy, wiec odstawilam shakes.Tak sie sklada, ze mam kilka pudelek(po 4 porcje w kazdym) i chetnie je komus odstapie za darmo.
Prosze dac znac
anka

13

SCANDISHAKE to nie jest odżywka tylko dla muko :) jednak jest to w pewnym sensie lekarstwo, z którego składem proponuję zapoznać się na stronie producenta - firmy Axcan... trudno powiedzieć czy mogą być przeciwskazania do stosowania tej odżywki... Z tego co wiem producent ma w Europie swoje przedstawicielstwo we Francji. W Niemczech można SCANDISHAKE kupić chyba bez recepty w aptece, niestety w Polsce nie... :(

Forum - SERWIS mukowiscydoza (Cystic Fibrosis) → Leczenie → Odżywki → Dodaj nową odpowiedź