Przejdź do treści forum

Forum - SERWIS mukowiscydoza (Cystic Fibrosis)

Mukowiscydoza groźna i nieuleczalna. Rozmawiamy o mukowiscydozie. Dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki

Wszystkie pola z pogrubioną etykietą muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

8

Proszę powiedzcie mi jak wygląda opaskowanie żylaków przełyku? czy jest duże zagrożenie, jak to się odbywa, jak długo trwa pobyt w szpitalu?

7

Witam serdecznie. Piszę w sprawie igieł do portu. Mam pytanko w jakiej cenie kupują państwo igły? i czym się rózni igła do portu a czym igła do płukania portu? bo ta ruga jest tańsza,ale nie wiem czy nadaje sie do podawania czynnika.

Z góry dziękuję za jakiekolwiek informacje.

Pozdrawiam

6

Dziekuje za wiadomosc.Coz ja sobie nie moge ich kupic bo mieszkam na podkarpaciu:((
Jedyna opcja jest  taka ze ktos by mi kupił i przysłał a ja zwrociłabym koszty.Kontakt ze mna mukolinka@op.pl
Pozdrawiam

5

igły do portu mozesz kupić w poznaniu  w przyszpitalnej aptece na ul długiej pozdrawiam

4

szulik napisał/a:

Mam 5 igieł do płukania porta. Jestem z województwa łódzkiego, jak chcesz to mogę Ci wysłać

Chciałam zapytac o namiary do tego sklepu medycznego badz apteki gdzie kupujesz igły do poru.Jestem rowniez zainteresowana ich kupnem.Prosze o kontakt.

3

pewnie ze chcem ale za ile?

2

Mam 5 igieł do płukania porta. Jestem z województwa łódzkiego, jak chcesz to mogę Ci wysłać

1

mam pytanie czy ktos mógłby mi napisac gdzie mozna kupic igłe do płukania portu w poznaniu lub gorzowie