Przejdź do treści forum

Forum - SERWIS mukowiscydoza (Cystic Fibrosis)

Mukowiscydoza groźna i nieuleczalna. Rozmawiamy o mukowiscydozie. Dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki

Wszystkie pola z pogrubioną etykietą muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

6

od MATIO :).
Tytuł oryginału brzmi :" Mallorlory's 65 Roses" autorka: Diane Shader Smith.
Ksiązeczka jest faktycznie sssssuper!!!!!MOja córka ja uwielbia

5

Boragoglandyny już nie ma - tu: http://www.forum.muko.med.pl/viewtopic. … 3545#p3545 jest odpowiedź dystrybutora

4

grzegorz napisał/a:

boragoglandyna to olej z ogórecznika dostępne preparaty neoglandyna biogal
boragoglandyny już nie produkują

POLECAM OLEJ LNIANY BUDWIGOWY MA BARDZO DOBRY SKŁAD NNKT
OMEGA-3,OMEGA-6,OMEGA-9,NIE ROBIONO BADAŃ POD KĄTEM MUKOWISCYDOZY, ALE JEST BARDZIEJ KORZYSTNY BO MA WSZYSTKIE KWASY NIENASYCONE W BARDZO DOBREJ PROPORCJI.

3

stosowałam te preparaty .teraz juz nie.wruciłam do starych sposobów ochrony organizmu przed wirusami.Kupiłam spirytus i porobiłam nalewki z bursztynu  z kiitu pszczelego z głogu no i sobie wymysliłam taka z ziól.rumianek,melisa,pokrzywa,lisc brzozy,czarny bez.-ale to dobre w smaku bo i na miodzie pszczelim.w diecie czosnek rozmiazdzony i to na kanapke z pasztetem czy szynka.Nalewka z orzecha to dobra na roztrój zoładka jak równierz i herbata z liscia orzecha włoskiego.w tym roku otrzymałam owoce i pigwy-to super w smaku .ususzone plasterki do herbaty a i w syropie smaczne i nalewka takrze smaczna.Nalewki robie z miodem pszczelim a wazne aby miód rozcinczac w tem.ponizej 40 stopni.takie to moje sposoby radzenia zapobiegawczego .wazne aby na przemian.W kolekcji mam i amol.pektosal to równiez jest gdy kaszel dopadnie.

2

boragoglandyna to olej z ogórecznika dostępne preparaty neoglandyna biogal
boragoglandyny już nie produkują

1

Gdzie można dostać boragoglandynę bo nie mogę jej kupić nigdzie nie słyszeli w aptekach. W internecie też tylko znajduję Padmę ale boragoglandyny ni. a ponoć najlepiej działają razem.