Przejdź do treści forum

Forum - SERWIS mukowiscydoza (Cystic Fibrosis)

Mukowiscydoza groźna i nieuleczalna. Rozmawiamy o mukowiscydozie. Dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki

Wszystkie pola z pogrubioną etykietą muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

14

Czesc czy ktos by mogl doradzic jak kupic  adeks  z jakiegos wyprobowanego zrodla i transfer for life chewable citrus cream . Probuje cos znalezc na interencie w googlach i wysylam zapytanie o wysylke do polski ale niemam odzewu. Prosze o odpowiedz dziekuje a3a@tlen.pl

13

zapomnialam dodac,poczytajcie sobie WWW.AKUNA.NET  maja tam tez dostep w jezyku polskim,zapraszam serdecznie na stronke
pozdrawiam

12

Widomosc dla Reni:)) i kolezanek!!!!
Czesc dziewczyny!!!Od pewnego czasu przesiaduje na tym portalu bo pomagam znajomej z Polski (obecnie przebywam w Chicago) w zakupie pewnych witamin.rozumiem,ze te wszystkie nazwy sa Wam kobiet znane ale ja osobiscie polecam firme AKUNA ktora produkuje ALVEO I ONYX (ONYX to dokladny komplet witamin) mam brata chorego na porazenie mozgowe,wiec nie mamy latwego zycia.Jestem dystrybutorenm tego produktu ale niestety w Stanach (ale od razu mowie,ze u nas jest taniej niz w Polsce,tym bardziej,ze $ jest po 2 zl.)
Napiszcie do mnie w razie jakichkolwiek pytan a na pewno pomoge!!!! mam mnostwo klientow ktorzy maja wszelkie choroby ale jak nazie AKUNA mam mocna popularnosc i nadal wzrasta.PISZCIE
ewazachariasz@yahoo.com lub evelevi@poczta.onet.pl

pozdrawiam

11

ojojoj.wiuecie ,ze ja kiedys terz szukałam bo bo .Jednad gdy przeczytałam artykół dr. Pogorzelskiego ro juz wiem ze nasze polskie witaminy sa super no i dawki dobiera sie wg. zalecen.niema problemu z dawkami gdyz w aptekach sa rózne dawki np. vit.A w aptece polonez kosztuje około 5 złote i to dawka 6000 no i 60 sztuk.dodaje inna dawke no i podaje zgodnie z zaleceniami.Okazuje się ze nasze witaminy sa okej tyle ,ze nalerzy znac dawki podawania a z tym nie problem.Dzieci nawet lubia kolorowe wit.Nalerzy zwrócic uwage ze gdy podajemy inne wzmacniajace to terz sa tam dawki wit.wiec nalerzy czytac skład i dawki.Gdy zapoznałam sie z cenami to sperowadzanie wygodnego adeksu to sa koszta duze.
pozdrawiam.

10

Dziewczyny spokojnie, napisałam tylko że Dominice nie smakują source cf, nie ma sie co oburzac. Ania napisała, że source cf są lepsze w smaku - nie koniecznie, każdy lubi co innego. Super, że Wiki lubi source cf, przynajmniej mam się z kim wymienic :)
Pozdrawiam

9

Dziewczyny , moja córka toleruje zarówno Adeks jak i Source CF, więc bardzo mnie to cieszy :)
Madziu kochana, mówiąc dobre, miałam na myśli dobre dla mukolinków, gdzie skład zapewnia wszystkie niezbędne witaminy dla naszych dzieci.

8

Magda to zależy od dziecka,twoje preferuje ADEKS,Ani SOURCE CF.Każde dzieciątko to indywidualność;)

7

Aniu kochana, nie mów ze lepsze bo Misia ich tknąc nie chce:) Mówi, ze obrzydliwe :) Ona preferuje adeks :))

6

Megi napisz do mnie na GG 5661042, napisze Ci jak mogę pomóc

5

Aniu czy Twoja znajoma da rade zamówić te witaminki o których wspominasz(source cf) lub adeks?Jak to sie ma co do kosztów zamówienia,niestety nie znam angielskiego.Pozdrawiam.

4

ADEKS w Polsce nie jest niestety dostępny, najlepiej ściągnąć go z USA.
Są jeszcze inne bardzo dobre witaminki, o składzie trochę lepszym niż Adeks nazywają się Source CF- koszt : 90 tabl za 30$ (są lepsze w smaku, smak gumy do żucia :)

Podaję stronę, z której zamawiała  moja znajoma ( bez recepty):
http://www.sourcecfnutritionals.com/

3

Właśnie jestem zainteresowana witaminami ADEKS ? prosila bym o informacje. ile kosztuja a przedzewszystkim czy mozna je kupic w polsce?

POzdrawiam

2

Może powinnaś brać ADEKS
moja córka bierze witaminki i czasami ADEKS ( z oszczędności ) ale widzę,że ma porozdwajane paznokcie u rąk :-(

1

witam wszystkich mukolinków i ich rodziców. Od dłuższego czasu mam pewien poważny problem. Dotyczy on braku witamin przez co jak sie domyślacie mam problemy ze skórą, włosami i paznokciami. Co prawda łykam zalecone mi przez lekarza witaminki takie jak vit. a,d,e mam w kroplach i vit k w tabl. jednak  łykanie tylko tych witaminek nie pomaga mi za bardzo. szukam odpowiedniego dla mnie suplementu w którym będę miała compendium witamin i minerałów dostosowanego do codziennych potrzeb. dodam także że odżywiam się bardz dobrze, przez co nie mam problemów z waga:(
jestem też ciekawa jakie wy mukolinki stosujecie witaminki ( jaki mają składnik, ile kosztują? :)  za każda pomoc i sugestie bardzo dziękuje:)