Przejdź do treści forum

Forum - SERWIS mukowiscydoza (Cystic Fibrosis)

Mukowiscydoza groźna i nieuleczalna. Rozmawiamy o mukowiscydozie. Dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki

Wszystkie pola z pogrubioną etykietą muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

127

Wszystkie leki na pewno podasz tym inhalatorem https://iamed.pl/product/-AGU-BABY-Inhalator-kompresorowy-z-nebulizator-AGU-N3-s101122?CategoryId=234066&, u mnie od zawsze inhalatory stanowiły główną część profilaktyki zdrowia (genetyczne uwarunkowanie można powiedzieć). Ten polecam, bo szwajcarska marka Agu Baby to raz, a dwa nie do zniszczenia. Elementy zaprojektowane tak, że dziecko w sumie może nawet rzucić na podłogę i nic się nie stanie (u mnie codzienność :)). Szybko działa, sprawny, na pewno dla astmatyków dobre rozwiązanie.

126

Zdaje mi się, że jak zerkniesz do oferty Sanity to będziesz mogła coś tam wybrać, bo mają kilka różnych inhalatorów. My kupiliśmy inhalator o nazwie "Sanity - inhalator dla dzieci"

125

W Niemczech trafiłem ostatnio inhalator mini Clip czy jakoś podobnie. Nazwa w sumie nie będzie najważniejsza, ale fakt że urządzenie świetnie się sprawuje, a kosztowało tylko około 30 złotych, 7 euro.

124

Polecę Familino którego sama używam, dokładnie jak działa i jak jest zbudowany masz rozpisane na stronie producenta -novamed.pl/novama-familino-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja. Super poręczny i wygodny inhalator do pracy ciągłej. Stosuję u siebie, u dzieci, w obu przypadkach aerozol się sprawdza tak samo dobrze.

123

my używamy air pro, jest bardzo cichy, nie ma kabla, można łatwo zabrać ze soba w podróż, dziecko może sobie w spokoju oglądać bajkę, nawrt na półleżąco. Uważam że to był świetny zakup.

122

Co do wyboru inhalatora, to zastanów się jaki najwygodniej będzie Ci uzywać, a potem przedyskutuj z lekarzem kwestie leku, ktory bedzie w ihalatorze (nie wszystkie leki są dostępne we kilku formach niestety).

Tu mała ściąga https://www.euroclinix.net/pl/astma/jak … tor-wybrac

121

Warto przemyśleć ten         Pro moim zdaniem. Nic mi się nie psuje, łatwy w przygotowaniu mechanizm, całe podłączenie i przygotowanie do inhalacji nie zajmuje tutaj dużo czasu. Nie buczy nie huczy nie trzęsie się podczas podawania aerozolu, mam nadzieję że za rok czy dwa będzie chodził tak samo sprawnie. Gwarancja jest na pięć lat więc jest nadzieja że faktycznie wytrzyma próbę czasu .

120

Polecam SilentMesh bardzo dobry jakościowo sprzęt, zadnych awarii jak na razie, aerozol leci fajnie płynnie bez przerw.

119

Zdecydowanie zgodzę się z tym, że wiele firm bardzo średnio opisuje inhalatory, które sprzedają. Kilka miesięcy temu udało mi się jednak trafić na bardzo kompetentną firmę Medbryt, która na swojej stronie ma rzetelnie opisane wszystkie produkty. Zobaczcie sobie chociażby ten: https://www.medbryt.com.pl/produkt/inhalator-dla-dzieci-condor-f400/

118

dariaasok napisał/a:

Jak czesto korzystacie z tego inhalatora PRO? Nie psuje sie wam?

2 lata korzystania, żadnych problemów

117

Teraz jest taki okres w ciągu roku że warto pomyśleć o jakieś dodatkowej profilaktyce i dlatego zainwestowałam w inhalator. Mam włoski sprzęt  Novama Familino Pro na wieczystej gwarancji. Nadaje się do pracy z solą fizjologiczną, żeby po prostu nawilżyć drogi oddechowe ale jak najbardziej można też prowadzić normalną terapię aerozolem z wykorzystaniem leków.

116

Jak czesto korzystacie z tego inhalatora PRO? Nie psuje sie wam?

115

Nie brakuje ofert typu https://24medyczny.pl/kategoria-produkt … noterapia/, które moim zdaniem nie są ułatwieniem. Mało który sprzedawca rzetelnie podejdzie do opisania produktów lub doradztwa. Po zakupie różnie bywa z tym wsparciem.

114

Polecam  Pro mi się sprawdza. Tym można leczyć górne i dolne drogi oddechowe, warto patrzeć na wielkość cząstki leku jak się szuka tego typu sprzętu (im mniejsza tym większa szansa że lekarstwo dostanie się głębiej dalej w drogi oddechowe). Ludzie często jednak nie mają bladego pojecia na co zwracać uwagę i patrzą przede wszystkim na cenę...

113

Uczciwie pokazują inhalatory z ich plusami i minusami na http://rankinginhalatorow.pl. Można też dodawać swoje oceny modeli i przez to pomóc innym w wyborze do czego swoją drogą zachęcam!