Przejdź do treści forum

Forum - SERWIS mukowiscydoza (Cystic Fibrosis)

Mukowiscydoza groźna i nieuleczalna. Rozmawiamy o mukowiscydozie. Dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.


Dodaj nową odpowiedź

Dodaj nową odpowiedź

Dodaj odpowiedź

Możesz używać: BBCode Obrazki

Wszystkie pola z pogrubioną etykietą muszą zostać wypełnione.

Wymagane dane do wprowadzenia dla gości


Wymagana informacja

Podgląd tematu (najnowsze pierwsze)

11

W Białymstoku? czy w innych powiatach?

-----
do pracy - http://www.cv-wzor.com

10

Witam czy mógł by ktoś polecić jakiegoś dobrego i sumiennego doktora z Podlasia? Nie mam pomysłu do kogo sie zgłosić







------------
Jestem chorą dekoratorką wnętrz która pracuje jako projektantka i rysowniczka wnętrz. Uwielbiam moja prace i daje mi ona dużo satysfakcji szczególnie szklane art dekoracyjne czy też kubki porcelanowe. Niestety w rodzinę mojej wystąpiła mukowiscydoza i szukam porady tutaj ;-(

9

I can help     00353 858447705 I speek Polish

8

trufla3 napisał/a:

Witam serdecznie

Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje na temat leczenia mukowiscydozy u dorosłych. Gdzie jest najlepszy ośrodek ewentualnie lekarz.

   I can help     00353 858447705 I speek Polish

7

Znam dobrego Gastroeneterologa , również od spraw mukowiscydozy- szczególnie .......w Poznaniu:-)

6

Witam,
szukam gastrologa dla mukowiscydozy w Polsce lub poza. Może znacie????????????

5

Jeśli chodzi o leczenie mukowiscydozy w województwie opolskim polecam dr Marka Sabata. Odradzam pulmonologa- Antoniego Kosta. Boże uchowaj pacjentów przed takimi lekarzami. Ten Pan nawet nie wie, że pacjenci chorzy na mukowiscydozę muszą robić inhalacje, a o drenażach nie wspomnę. Porażka totalna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4

Jestem z województwa małopolskiego. Pozdrawiam

3

Jesli chodzi o pulmonologa to polecam w Warszawie Dr.Skorupę. Bardzo dobry lekarz. Leczy w Instytucie Gruzlicy i Chorób Płuc w Wawie... A o gastrologu nie mam dobrego zdania i sama szukam innego lekarza, ale ciężko to widzę...

2

Skąd jesteś, z jakiego województwa?

1

Witam serdecznie

Bardzo proszę o jakiekolwiek informacje na temat leczenia mukowiscydozy u dorosłych. Gdzie jest najlepszy ośrodek ewentualnie lekarz.